Neden Beyin Akademi?

Neden Beyin Akademi?

Beyin Akademi Yeni Nesil Eğitim Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Tüm saha çalışmalarımız ve deneyimlerimiz neticesinde gördük ki eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru-güncel bilgiye hızlı şekilde ulaşamayan pek çok kişi ve kurum mevcut. Buradan yola çıkarak kişilerin ve kurumların kolay erişebileceği, günlük yaşam akışını bozmayacak, bilimsel bilgiye en sade ve güncel hali ile ulaşabileceği bir eğitim modeli tasarladık.

Eğitimin Yeni Adı: WhatsApp/Workshop
Yeni Nesil Eğitim Platformu Beyin Akademi ve Yaratıcı Ebeveyn Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Günümüzde eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru ve güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşamayan kişiler ve kurumlar mevcut. Buradan yola çıkarak kişilerin ve kurumların kolay erişebileceği, günlük yaşam akışını bozmayacak şekilde bilimsel bilgiyi net ve güncel hali ile WhatsApp’a göre uyarladık. Başlatmış olduğumuz WhatsApp Eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Kişiselleştirilebilir Eğitim
Hazırladığımız tüm WhatsApp eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak katıldığınız her eğitim yolculuğumuz aynı zamanda sizin ihtiyaçlarınıza, günlük yaşam akışınıza, zaman planlamanıza uygun olarak dizayn edebileceğiniz bir kişiselleştirilebilir eğitim modelidir.

Fark Et, Fark Yarat
Ne yaptığınızın farkında değilseniz onu yapmaya devam edersiniz. Sürekli olarak tekrar ettiğin şeyler sana ve çevrene ilham vermiyorsa zamanla körelmeye ve tükenmeye başlarsın. Ya kendinizi keşfedip bir şeyleri fark ederek fark yaratacaksınız ya da dalgalı bir denizde hiç bilmediğiniz bir kıyıda gözlerinizi açacaksınız. Yeni nesil eğitim programlarımızın hepsi bir yolculuk, bu yolculukta pek çok şeyi fark etmek ve birlikte fark yaratmak için bize eşlik etmelisin. “İnsanlar eğitimi bitirebilecekleri bir şey olarak düşünürler oysa bitmez yaşam boyu dönüşerek devam eder.”